kullanım durumları

Lojistik Belgeler

Lojistik kayıtlar ve belgeler, herhangi bir şirketin başarısı için gereklidir. Lojistik kayıtlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde oluşturun, doldurun, imzalayın, yönetin ve takip edin.

Denetim ile Takip Edin

Farklı lojistik alanlarında teslimat belgelerini yönetin. İster inceleme yapın, ister hasar kaydı oluşturun veya sadece durum kayıtları oluşturun.

Varlıkların durumunu takip etmek için bir akış oluşturun. Bir olay olduğunda ne zaman olduğunu belirleyin ve sigorta maliyetlerinden tasarruf edin.

Tüm şablonları görüntüleyin
Logıstıcs documents

Highlighted Features

Çift Yönlü Belge

Teslimatları kabul ederken, teslimatın başlangıç ve bitiş fotoğraflarının kaydedildiği ve sonunda birleştirildiği bir akış oluşturabilirsiniz. Çift yönlü belge, iki durum arasında karşılaştırma yapmanıza olanak sağlar.

Dijital Biyometrik İmza

Lojistik belgeleri takip etmek zaman alıcı olabilir. Süreci dijitalleştirmek, daha düzenli bir yönetim sağlamak için zaman kazandırabilir. Dijital Biyometrik İmza ile lojistik kağıtlarınızı tek seferde hazırlayın.

Mark-up ile Denetleme

Ürünlerin durumlarının kaydını tutun. Bu, sigorta maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olur. Birden fazla fotoğraf çekin ve hasarları resim üzerinde işaretleyin. Detaylı ve arşivlenebilir bilgileri içerdiğinden emin olun.

Ek Dosyalar

Tüm belgeleri ayrı ayrı takip etmek dikkat hatalarına yol açabilir. İşleri kolaylaştırmak için gerekli tüm belgeleri ana PDF belgesinde birleştirerek taşıma sürecinde varlıkları kaybetme endişesini ortadan kaldırın.

İşletmenizi bugün dijitalleştirin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.