Kullanım durumları

Değerlendirme Raporları

Bir değerleme raporu, mülk hakkında detaylı bilgi sağlayan bir belgedir. İnşaat tipi, yaşı, büyüklüğü, konumu ve değerini veya durumunu etkileyebilecek diğer faktörler gibi bilgiler içerebilir. Süreci ve denetimi dijital araçlarla dijitalleştirmek, insan hatalarını ortadan kaldırmanızı sağlar.

İyi ayrıntılı ve belgenmiş

Mülkün durumunu değerlendirmeye yardımcı olan değerlendirme raporları birçok endüstride önemli bir yere sahiptir. Bu değerlendirmelerde insan hatası mümkün değildir. Inspakt'te, değerlendirmeler çok iyi ayrıntılı ve doğru bir şekilde yapılır.

Tüm şablonları görüntüle

Araç Değerlendirme Raporu

Arsa Değerlendirme Raporu

Ev Değerlendirme Raporu

Deniz Araçları Değerlendirme Raporu

Appraisal Reports

Highlighted Features

Geo-location

Belge oluşturulan konum ve varlığın doğru konum bilgilerini içerir. Tüm raporlar, coğrafi konum ve zaman bilgilerini içerir.

Drawing

Varlıkların daha ayrıntılı değerlendirmesi için hasar incelemeleriyle birlikte çizim alanlarını değerlendirme raporlarına ekleyin.

Inspect with mark-up

Görüntüler üzerinde işaretleme yapma seçeneğiyle birlikte birden fazla fotoğraf çekin ve hasarları rapor edin. Görsel incelemeyi değerlendirme raporlarının bir parçası olarak entegre edin.

Attachments

Sigorta belgeleri, kimlikler gibi ilgili tüm dosyaları birleştirerek tek bir PDF'de toplayın ve son değerlendirme raporuyla birlikte ekleyin.

İşinizi bugün dijitalleştirin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.